Technické textílie pre priemysel

Ponúkame Vám riešenia s pomocou technických textílií pre zlepšenie pracovných procesov, prestavbu výrobných plôch a skladovanie materiálov. Napríklad ako halová deliaca stena alebo ako krycie plachty pred nepriaznivými vplyvmi.

Technické textílie prispôsobíme na mieru Vašej alebo nami dodanej kovovej konštrukcie, zabezpečíme jej zastrešenie ako aj bočné opláštenie. Používame vysokokvalitné materiály, preto zaručujeme dlhú životnosť a spokojnosť klienta.

Deliace steny

Priemyselné riešenie

Ponúkame Vám riešenie delenia výrobných alebo skladových priestorov pomocou deliacich stien z technických textílií. Naše deliace steny sú vyrobené z vysokokvalitných plachiet a môžu byť v krátkom čase zrealizované.

Vďaka ľahkosti materiálov sú vhodné aj pri staticky kritických stavbách. Použitie deliacich stien môže byť ako aj krátkodobé tak aj dlhodobé. 

Priemyselné závesy

z PVC plachiet

Priemyselné závesy z PVC plachiet ponúkajú možnosti rozdelenia jednotlivých priestorov vo výrobe či v sklade, taktiež ochraňujú pred špinou, prachom alebo iným znečistením. 

Ponúkame možnosť použitia čírej a plnej fólie, kde dosiahneme väčšiu priepustnosť svetla aj do tmavých priestorov.

Taktiež máme v ponuke vysoko odolné a ťažko horľavé pvc plachty B1, ako ochranu pri zváraní alebo rezaní.

Lamelové PVC závesy 

Lamelové clony

Zabezpečujeme ako predaj tak aj montáž priemyselných závesov z PVC materiálu. Ide o lamelové clony z transparentného materiálu.

Je to vhodné riešenie ako ochrániť materiály, tovar alebo ľudí od nepriaznivých vplyvov ako je zima, prievan, hluk, prach alebo vlhkosť, pričom sa zachová priechodnosť.