Reklama

Reklama

Neveríte, že kľúč k úspechu sa skrýva v dobrej reklame? STAVTE SA! Stavte na zisk, ktorý vám zaručí kreatívna reklama, aby ste inšpirovali zákazníkov k nákupu vašich produktov či služieb. Stavte na odborníkov, ktorí vedia, ako vylepšiť váš biznis. A my sa stavíme, že budete maximálne spokojní. 

Zmeňte zastarané alebo negatívne myslenie vašej firmy pomocou reklamy, ktorú vám nielen vyrobíme, ale aj vytlačíme a namontujeme. Vyberte si z našej ponuky reklamných predmetov a vďaka špičkovej technológii UV tlače FLATBED dokážeme potlačiť akýkoľvek materiál do hrúbky až 50 mm o rozmeroch do 3200×2000 mm.

Galéria

Grafika

Grafika je základom k osloveniu nových a existujúcich zákazníkov. Potrebujete logo alebo kreatívnu grafiku? Postaráme sa o vašu reklamu od A po Zet: grafické práce, výroba loga či fotografovanie ako vstup do sveta reklamy.

Nechajte si vyrobiť pútavý a kvalitný grafický dizajn, ktorý odprezentuje vašu spoločnosť na profesionálnej úrovni. Oblečte svoj biznis do nových a moderných šiat. Náš tím odborníkov a grafikov vám pomôže pri vytvorení produktov, ktoré vyniknú na trhu. 

Kombinujeme cenovú dostupnosť a kvalitu s cieľom ponúknuť tie najlepšie služby, ktoré zodpovedajú vašim očakávaniam a rozpočtu.

Digitálna tlač

Neradi sa chválime, ale naše technológie patria k špičke v oblasti UV tlačiarní, pretože disponujú špeciálnym nanášaním farieb s vysokokvalitným rozlíšením tlače 1081 dpi priamo na vami zvolený materiál.

Ak sa rozhodnete pre potlač UV tlačou, určite oceníte odolnosť farieb voči vyblednutiu a expresné vyhotovenie, pretože potláčané reklamné predmety touto digitálnou technológiou sú vďaka UV žiareniu okamžite suché a fixované. 

Kvalita, odolnosť, vysoké rozlíšenie, rôznorodosť materiálov, rýchlosť a ekologickosť sú atribúty, ktoré charakterizujú UV tlač. Nechajte potlač na odborníkov.

Sklenené produkty

Sklenené zásteny sú moderným a praktickým prvkom v kuchyni.

Na rozdiel od klasických materiálov ako sú obklady a keramika, majú kuchynské zásteny obrovské výhody. Bezšpárové prevedenie s nádychom luxusu.  Materiál je tepelne upravený s hrúbkou 6mm a mechanicky odolný voči poškodeniu, to je u nás garanciou.

Sklo používame Optiwhite / ultra číre / s leštenými hranami. Optiwhite je ideálne pre grafosklo pretože je úplne číre a nemá zelený nádych.

Maľovaná reklama

Chcete sa odlíšiť od konkurencie? V našej ponuke služieb nájdete i možnosť aplikácie reklamy formou maľovania, na ktorú využívame kvalitné farby SERICOL. Nechajte si namiešať požadovaný odtieň farby podľa vzorkovníka PANTONE. 

Grafický dizajn sa môže aplikovať na PVC materiál alebo na rôzne reklamné plochy z technickej textílie. Využitie má však aj na fasádach budov, autách, plotoch, billboardoch, baneroch, rovnako tiež v interiéri. 

Oslovte svojich zákazníkov originálnym spôsobom. Reklamná maľba je kreatívnym riešením pre váš biznis. Životnosť maľovanej reklamy je zhruba 7-9 rokov.

sk_SKSlovak