Číre fólie

Číre fólie

Fóliové okná slúžia ako ochrana pred nepriaznivými vplyvmi počasia, čím vám umožnia využívať letné terasy a altánky za každého počasia, resp. počas celého roka. Náš profesionálny tím vám navrhne funkčné riešenie na mieru podľa vašej predstavy a požiadaviek s prihliadnutím na použitú konštrukciu. 

Zabezpečíme i vstupný vchod posuvnými dverami alebo prechodovými lamelami. Číre fólie sú z kvalitného materiálu s UV stabilizátorom, teda zaručujú dlhodobé a efektívne riešenie.

Zameranie fólií zadarmo priamo na mieste

Naši profesionálni technici prídu priamo k vám a zdarma zmerajú váš altánok, aby sme mohli presne určiť potrebnú veľkosť fólií. Toto zameranie je úplne nezáväzné. Po zameraní vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať vaše konkrétne požiadavky.

"Neviditeľný spoj"

Naša kvalita je v detailoch – aj keď ide o spoje čírych fólií. S našimi špičkovými strojmi dosahujeme takmer „neviditeľné spoje“, čo zaručuje estetický a bezchybný vzhľad vášho altánku. Tento vrcholný štandard je niečo, čo ponúkame exkluzívne, a čo sa len ťažko nájde inde.

23 rokov skúsenosti

Sme skutoční odborníci s 23-ročnou praxou na trhu. Naše dlhoročne skúsenosti nám umožňujú poskytovať vám jedinečné riešenia. Vaša spokojnosť je našou prioritou, a preto sa vždy snažíme prekročiť vaše očakávania. Pomôžeme vám vytvoriť ideálny priestor pre váš domov alebo záhradu.

Galéria

sk_SKSlovak