Clear foil

Clear foil

Foil windows serve as protection against adverse weather conditions, allowing you to use summer terraces and gazebos in any weather, respectively. throughout the year. Our professional team will design a functional solution tailored to your ideas and requirements, taking into account the construction used. 

We also provide the entrance with sliding doors or transition lamellas. Clear foils are made of high-quality material with a UV stabilizer, so they guarantee a long-term and effective solution.

Zameranie fólií zadarmo priamo na mieste

Naši profesionálni technici prídu priamo k vám a zdarma zmerajú váš altánok, aby sme mohli presne určiť potrebnú veľkosť fólií. Toto zameranie je úplne nezáväzné. Po zameraní vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať vaše konkrétne požiadavky.

"Neviditeľný spoj"

Naša kvalita je v detailoch – aj keď ide o spoje čírych fólií. S našimi špičkovými strojmi dosahujeme takmer „neviditeľné spoje“, čo zaručuje estetický a bezchybný vzhľad vášho altánku. Tento vrcholný štandard je niečo, čo ponúkame exkluzívne, a čo sa len ťažko nájde inde.

23 rokov skúsenosti

Sme skutoční odborníci s 23-ročnou praxou na trhu. Naše dlhoročne skúsenosti nám umožňujú poskytovať vám jedinečné riešenia. Vaša spokojnosť je našou prioritou, a preto sa vždy snažíme prekročiť vaše očakávania. Pomôžeme vám vytvoriť ideálny priestor pre váš domov alebo záhradu.

Gallery

en_GBEnglish