19 rokov kráčame ruka v ruke s najnovšími technológiami. Nechajte potlač na odborníkov!

Zistiť viac

Reklama


Neveríte, že kľúč k úspechu sa skrýva v dobrej reklame? STAVTE SA! Stavte na zisk, ktorý vám zaručí kreatívna reklama, aby ste inšpirovali zákazníkov k nákupu vašich produktov či služieb.

Technické textílie


Zaoberáme sa aj výrobou technických textílií pre priemysel a poľnohospodárstvo, no pomocou technických technológií dokonca dokážeme atraktívne vyriešiť napríklad aj stropné podhľady či ochranné sieťoviny.

Tienenie


Letné obdobie je synonymom oddychu a relaxu, vychutnajte si preto posedenie s rodinou či priateľmi na maximum, no nezabúdajte na ochranu pred vrtochmi počasia.Čím sa zaoberáme.

Vytvárame veci, ktoré zaujmu

Reklama


Grafika
Digitálna tlač
Sklenené produkty
Grafosklá | Sklenené obrazy
Maľovaná reklama
Reklama
Reklama - Titulný obrázok
Technické textílie
Technické textílie - Titulný obrázok

Technické textílie


Autoplachty
Priemyselné textílie
Číre fólie
Číra fólia dymová | Číra fólia transparetná | Candy fólia mliečna
Ochranné sieťoviny
Stropné pohľady

Tienenie


Party stany
Letné terasy
Markízy
Rôzne prekrytia
Atypické tienenie
Tienenie
Tienenie - Titulný obrázok


O nás.

Na trhu veru nie sme žiadnym nováčikom.

19 rokov skúseností nás predurčilo k tomu, aby sme sa stali špičkou v obore. Pohltil nás svet tlače a reklamy, z ktorej pre našich klientov dokážeme vytlačiť maximum.

Dlhoročná tradícia

Rokmi nadobudnuté skúsenosti sme premenili na odborné znalosti, ktoré aplikujeme v praxi. Posúvame sa vpred rýchlosťou UV tlače a neustále sa prispôsobujeme novým trendom a technológiám.

Profesionalita

Náš tím tvoria profesionáli s bohatými zručnosťami v obore, ktorí dokážu v počiatočnej fáze, teda v komunikácii s klientom reagovať promptne s cieľom poradiť a odkonzultovať ponuku našich služieb a produktov.

Kvalita

Sme držiteľom Certifikátu systému kvality STN ISO 9001:2008 a členom Európskeho združenia RELAIS. Spoločnosť BAMIDA rozšírila svoje portfólio služieb aj za hranice Slovenska, a to vďaka maximálnej kvalite.


Novinky.

Check out some of our thinking