Tienenie

Tienenie

Letné obdobie je synonymom oddychu a relaxu, vychutnajte si preto posedenie s rodinou či priateľmi na maximum, no nezabúdajte na ochranu pred vrtochmi počasia. 

Dokonalým riešením bývajú napríklad letné markízy, terasy či party stany, ktoré vám nielen vyrobíme, ale aj namontujeme. Užívajte si letné dni chránení pred slnkom či dažďom. 

Naše bohaté zručnosti v obore uplatňujeme aj pri atypickom tienení či rôznych iných prekrytiach, ktoré konštruujeme na mieru. V našom portfóliu služieb nájdete i party stany na prezentačné či firemné akcie, pričom vysoký dôraz kladieme na maximálnu bezpečnosť.

Galéria

Letné terasy

Ak plánujete naplno využiť svoju letnú záhradu či terasu bez toho, aby ste sa museli vystavovať priamemu slnku, určite zvoľte markízu. Kvalitná tieniaca technika je dočasným riešením pre letné záhrady a terasy.

Ak teda nehľadáte trvalé riešenie, ktoré zmení okolie vášho domu, ale preferujete prechodné využitie tienenia v období jarnej a letnej sezóny, radi vám poradíme. Zabezpečíme vám výrobu a montáž letných terás, zimných záhrad, prístreškov, hál a altánkov z technických i impregnovaných fólií. 

Využívame systémy z PVC a PE plachiet, vďaka čomu si môžete vybrať z variability tvarov, vzorov a rozmerov.

Markízy

Ak plánujete naplno využiť svoju letnú záhradu či terasu bez toho, aby ste sa museli vystavovať priamemu slnku, určite zvoľte markízu. Kvalitná tieniaca technika je dočasným riešením pre letné záhrady a terasy.

Ak teda nehľadáte trvalé riešenie, ktoré zmení okolie vášho domu, ale preferujete prechodné využitie tienenia v období jarnej a letnej sezóny, radi vám poradíme. 

Zabezpečíme vám výrobu a montáž letných terás, zimných záhrad, prístreškov, hál a altánkov z technických i impregnovaných fólií. Využívame systémy z PVC a PE plachiet, vďaka čomu si môžete vybrať z variability tvarov, vzorov a rozmerov.

Rôzne prekrytia

Hľadáte netradičné a kvalitné prekrytie počas roka? Či už ide o prekrytie vozidiel, lodí, bazénov, kontajnerov alebo trebárs amfiteátrov v našej ponuke služieb vám na mieru zabezpečíme flexibilné prekrytie. 

Rôzne prekrytia slúžia ako napríklad účinná ochrana na udržanie čistoty a bezpečia bazénov, membránová architektúra na mieru konštruovaná pre prestrešenie pódia zabezpečí realizáciu podujatí nezávisle od počasia, špeciálne tkaniny Defender s oceľovými lankami pre účinnejšiu ochranu pred vandalmi na prekrytie vozidiel či hydroizolácia strechy sú len príkladom širokého spektra využitia rôznych prekrytí.

Atypické tienenie - TENUVO

Atraktívny dizajn a ochrana v jednom – aj takto možno charakterizovať atypické tienenie TENUVO.

Ak hľadáte riešenie tienenia vášho bazénu, letnej záhrady a iných exteriérových priestorov, kvalitná textília v modernom prevedení vám zabezpečí dokonalú ochranu pred slnkom aj dažďom. 

Elegantné tieniace plachty sú vysokokvalitné a majú profesionálne spracovanie podľa vašich požiadaviek, ktoré vám zabezpečíme s kompletným servisom a montážou. Atypické tienenie v podobe trojcípej či štvorcípej tieniacej plachty dokonale splynie s prostredím exteriéru vášho domu.

Špeciálne upevnenie tienenia zabezpečí dokonalé napnutie materiálu a vytvorí dočasné alebo trvalé atraktívne slnečné tienenie.

sk_SKSlovak